| MaximSpeed a întrebat:

Nokia n97 functional fara baterie si capac sau iphone 5 replica impecabil? daca da de ce?

2 răspunsuri:
| NeluFerchi a răspuns:

Nokia ala ar face poze mult mai bune decat o replica dar mai bine iei un galaxy trend plus - merita http://telefonultau.eu/search.php?search_query=galaxy+trend&x=0&y=0

| Word89 a răspuns:

Sa nu iti cumperi in viata ta replici, sunt doar niste chinezari oribile, de calitate mega inferioara. Abia ai semna bun cu ele, camera e vga, bateria tine maxim 1 zi.....etc.