| SweetGirl1303 a întrebat:

Nu-mi mai merge wi-fi pe telefon(am un Samsung galaxy s3) nu cred ca e de la wireless ca pe laptop merge, dar pe telefon nu. Cum procedez ca sa-mi mearga iar internetul, dau funda pentru cel mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Ai introdus parola pe telefon? O stii? Inchide telefonul si redeschide-l sau da cautare la retelele de net din nou, unde iti apare pe mobil lista aceea cu retelele la care te-ai putea conecta. Sper sa reusesti!

| SweetGirl1303 explică:

Am incercat, am dat si resetare la telefon...tot nu a mers, va rog ajutati-ma care ati mai avut probleme de astea help me please sad

| viorezu a răspuns:

Ai wi-fi pe telefon?