| Michael0810 a întrebat:

Nu pot face live video de pe facebookul meu, am iphone 6s totul updatat la zi, daca bag contul altcuiva merge numai pe contul meu nu. Ma poate ajuta cineva cu un raspuns

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti stricat tu la minte. Doar a zis ca pe contul altuia functioneaza, numai pe al sau nu. Eu cred ca Facebook adauga aceasta functie la fiecare, pe rand. Nu poate sa ofere la toti odata pentru ca sunt miliarde de utilizatori. Stiu asta pentru ca inainte aveam inca 6 conturi. Intram si acolo apareau functii noi, iar in contul meu nu real nu existau. Apareau cu intarziere.

Eu zic sa astepti. Iar daca a functionat si dintr-o data nu mai vrea, atunci totul tine de Facebook. La FB raportezi. Numai bine.