| Anișca13 a întrebat:

Nu pot trimite mesaj la Bango. Am incercat in toate modurile posibile. Am cartela 5€ Voda...( opțiunea nu este activată)
Imi scrie ca nu s-a putut trimite mesajul straight face

4 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Cred ca din cauza ca s-a scumpit laughing
Nu știu de ce ai vrea sa faci așa ceva, el practic te caută pe Facebook și îți spune niște lucruri pe care le-a dedus din profilul tău, iar dacă nu găsește nimic pe profilul tău îți spune ceva care e oricum valabil pentru multe persoane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e bango?

| Lari16 a răspuns:

Cred ca dacă nu ai opțiunea activata nu ai creditul valid. Vezi dacă merge sa dai mesaj după e activezi obținea! Bafta

| Andreea29042015 a răspuns:

Intra in setari-NFC Plata si activează... Sper sa iti mearga