| oceanoflove a întrebat:

Nu se mai gasesc telefoane Sony xperia cele cu aspect patratos? Pe altex si eMAG stocul e epuizat de ceva timp https://www.emag.ro/......DPDVR2BBM/

2 răspunsuri:
| RealKing01 a răspuns:

Sunt si alte telefoane mai bune ca xperia. Poti sa cauti ca gasesti!
Cand o sa fie telefoane noi pe eMAG o sa-ti apara si tie, nu mai fi trist ca nu e capat de lume. Succes!

| oceanoflove explică (pentru RealKing01):

Nu trebuie sa fie neaparat Sony xperia voiam sa gasesc unul cu aspect patratos ca cel din link.