| Anonimuss124568 a întrebat:

NU stiti ce husa sau carcasa se potriveste la Samsung Glaxay Trend? Se potriveste cea de la s3 mini?

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Husele de la Galaxy Trend sunt comune cu cele de Galaxy S Duos S7562, fiind modele surori.

1 răspuns:
| AncaBVB a răspuns:

Buna.Nu prea cred ca se potriveste cea de la s3 mini... eu spun sa cauti in magazine mai mari sau in mall-uri si sigur vei gasi niste huse sau carcase pentru telefonul tau.Eu am gasit pentru al meu in mall.Iti recomand sa incerci!winking