| gemeni6226 a întrebat:

Nu stiu ce am apasat si din greseala am arhivat convorbirea cu mama si frate-meu pe watsap.Sa desinstalez si sa instalez din nou atunci o sa-i pot adauga din nou sau ce sa fac sa iasa din arhivare?

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Glisezi conversata și ar trebui sa fie un buton pe care scrie "dezarhivati".

| gemeni6226 explică (pentru Nirvanaaa):

Multumesc! a functionat!

4 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

In partea de sus a listei, inainte de primul contact vizibil,
ai pictograma pentru arhivare, si textul "Archived".
Apesi acolo, si o sa vezi conversatia/contactul arhivat.

Tii apasat pe el, si in partea din dreapta sus, o sa gasesti pictograma pentru dezarhivare (sageata indreptata in sus).

| Strwberrs a răspuns:

Buna! Tii apasat pe contact timp de 2-3 secunde si o sa iti apara o iconita cu o cutie si o sageata pe ea. O apesi si gataawinking

| daniOMV a răspuns:

Du te la vulcanizare