| Kolors a întrebat:

O intrebare in legatura cu Samsung S5610 Primo. La meniu are un dictionar englez roman sau invers nu mai stiu cum e, il pot folosi fara sa platesc ceva? adica e gratis? la fel si cu editorul de imagini, cu iconita de la meniu "email", si iconita " Samsung apps", sunt si ele tot gratis? adica nu imi ia bani daca le folosesc ca eu sunt pe abonament si ma tem sa nu ma trezesc cu cost.Va rog sa nu ma mintiti! Dau funda mare!

Răspuns Câştigător
| Oana_Blaga_1995 a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nimic, inafară de email si Samsung apps astea trebuie sa le platesti