| anonim_4396 a întrebat:

Deci am un Samsung Star 3 si am in meniu un app ChatOn si am internet la tel si nu stiu ce face si daca imi ia bani daca o folosesc si as vrea sa stiu daca e gratis si ce pot face cu ea dacai gratis si daca nu e gratis si daca trebuie sa platesc ceva!

Răspuns Câştigător
| Gabitzu_Gabyi_1979 a răspuns:

Simplu...daca ai optiune de net, atunci e gratis.te conectezi si gata, insa ai grija daca chat-ul se face prin mesaje...te costa fiecare mesaj trimis cu tarif standard de mesaje scrise, k?