| KompliKat a întrebat:

O sa primesc vineri un iphone5 mi-l aduce bunicul meu din america si vreau sa stiu daca gasesc in Romania huse pentru iphone5 dar nu simple nu stiu ceva gen cu desene sau sa reprezinte de exemplu un urs panda stiti voi ca eu cred ca ati vazut! deci gasesc in Romania huse pentru iphone5? funda!

Răspuns Câştigător
| maria89nic a răspuns:

Sall.te felicit pentru. viitorul telefonwinking si iti recomand sa cauti pe google; Huse Iphone 5, eventual adaugi si " cu desene" si probabil iti va da multe rezultate!
bafta

| KompliKat explică (pentru maria89nic):

Mersi mult am cautat si am gasit acum astept sa vina telefonul

| maria89nic a răspuns (pentru KompliKat):

Cu cea mai mare placere! :*