| Cosmin3926 a întrebat:

OnePlus Nord sau iPhone XS la mâna a doua?

7 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nord, prefer sa stau departe de orice in materie de tech la mana a doua.

| Ineys a răspuns:

D.p.d.v al performantei in jocuri si alte alea, acum si un telefon la 1500 de lei duce probabil orice ii dai din Play Store pe Android. La iOS se stie deja ca sunt foarte bine optimizate si nu prea exista probleme de lag, dar si Android a ridicat stacheta. Parerea mea, ca nu prea conteaza specificatiile intre cele doua. Daca erau importante pentru tine stiai ce sa alegi singur, deci mergi pe ce iti place mai mult d.p.d.v estetic sau alege dupa sistemul de operare.

| Bruno92 a răspuns:

Iphone sta prost cu bateria și dacă îl i ei nou, darmite la secound hand, alege oneplus.

| EntertainYou a răspuns:

Nu iti lua electronice la mana a doua. Mai ales iPhone. big grin

| Pantagruel a răspuns:

Sunt unii capabili sa ia un iphone si din tomberon. Doar doar sa-i vedem cu marul ala in mana. Aduna-te copile!

| Badea_Adrian_1982 a răspuns:

Teoretic, in performante iPhone Xs e mult peste OnePlus. In utilizarea de zi cu zi nu vei observa mari diferente. Alege OnePlus daca iti doresti o autonomie mai buna, o rata de refresh mai mare a ecranului (90Hz) si modulul 5g. Alege iPhone Xs daca iti doresti sa impresionezi, dar vei sacrifica autonomia, timpul de incarcare.

| mafiarussia88 a răspuns:

OnePlus Nord