| heos a întrebat:

Optiunea Digi Mobil Optim Nelimitat cuprinde si mesaje nelimitate?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"Digi Mobil Optim Nelimitat

Avantaje:
NELIMITAT convorbiri in ORICE retea nationala, fixa sau mobila
NELIMITAT convorbiri internationale in principalele retele fixe din UE, SUA, Canada si China si 3000 de minute convorbiri internationale in principalele retele mobile din SUA, Canada, China si UE*
NELIMITAT internet mobil (viteze de pana la 21, 6 Mbps pentru traficul pana la 5 GB)

PRET FINAL ABONAMENT LUNAR (TVA inclus), dupa aplicarea reducerilor:
- 5 euro, daca esti abonat la TV + net fix; 4 euro, daca optezi si pentru al doilea abonament
- 7 euro, daca esti abonat la TV sau net fix; 5 euro daca optezi si pentru al doilea abonament
- 10 euro daca nu esti abobat Digi

Tarife SMS
(eurocenti / sms, cu TVA)
Reteaua Digi mobila 0
Alte retele nationale de telefonie mobila 1.24
Retelele mobile Digi Mobil Italia si Digi Mobil Spania 4.96
Retelele de telefonie mobila din Europa 8.68
Principalele retele de telefonie mobila din S.U.A., Canada si China 8.68" - SURSA :
http://www.rcs-rds.ro/telefonie-digi?t=telefonie-mobila

Deci, ai SMS nelimitate doar ăn reţeaua Digi :(

Toate cele bune.

4 răspunsuri:
| crbogdan a răspuns:

Da

| Luchian_Stefan_1973 a răspuns:

Salut! In mod cert, dar cand e reteaua încărcată nu le poți folosi, nici chiar in roaming, așa cum am pățit eu de Craciun si de Revelion. Așa ca le ai cam degeaba.

| Chiperi a răspuns:

Ai nelimitat doar in reteaua digi mobila, daca vrei in alte retele te costa 1.24 eurocenti/sms.

| OnuOnulică a răspuns:

Da happy