| iTeo94994 a întrebat:

Mi-am facut un abonament la Digi Mobil ( Optim Nelimitat ). Pretul este 5 euro/luna(daca am si alte servicii rcs rds, ceea ce am) Primesc un mesaj de la Digi, factura este 123 RON. Toate serviciile sunt nelimitate ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Iti trimit mesaj ca trebuie sa platesti factura de 123 Ron.
2 Factura cuprinde urmatoarele:
-Internet
-Cablu TV
-Digi Mobil
-Celalalte servici (Daca ai mai luat un telefon, tableta...).

Ei iti trimit prin sms ca trebuie sa platesti toata factura (nu iti zice sa platesti doar abonamentul de la Digi Mobil si atat)?

Mult Succes!

4 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Pai e 123RON cu tot cu celelalte servicii?
din ce stiu gasesti toate datele pe platforma rcs-rds online de unde le poti si plati si ce servicii ai active.

| TheImpaler a răspuns:

Ai luat si telefon? s-ar putea sa platesti si o rata la telefon. altfel nu stiu ce ar putea fi. suna la ei.

| Minimalistul a răspuns:

123 lei reprezinta contravaloarea tuturor serviciilor, cost suplimentar si rata (daca ai) furnizate de catre RCS & RDS.

| BlackCat13 a răspuns:

Sunt 2 variante:

1. Ai luat si telefon si platesti rata
2. Factura cuprinde si celelalte servicii.