| tigru1 a întrebat:

vreau si eu pareri despre DIGI Mobil Optim Nelimitat..se merita? au mai imbunatatit semnalul?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Se merită, zic eu.Am abonamentul ăsta de scurt timp, după ce m- am portat de la Orange şi mi se pare super bun.Semnal este cam peste tot.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu "Se merita" ci "merita". Sunt de circa 10 ani pe DIGI. Nu stiu in ce zona esti! Era bine daca spuneai.

| Ceifan a răspuns:

Depinde. Daca locuiesti la oras merita dar daca stai la tara o sa
mai ai momente fara semnal.

| Achim_Rebeca_1997 a răspuns:

Eu sunt pe digi de 2 ani, si da la inceput nu a tare mers cu semnalul, dar acum e super, chiar merita! funda te rog