| BiancaLog a întrebat:

Orange sau Vodafone laughing? :-s Nu stiu ce sa aleg big grin

Răspuns Câştigător
| ツツツ a răspuns:

Vodafone laughing

14 răspunsuri:
| GoodLuck10 a răspuns:

Orange happy. E mult mai bun decat Vodafonewinking si are mai multe promotii laughing.

| AnnaLuisa a răspuns:

Bocafone laughing

| NuTeCred a răspuns:

Vodafone happy

| ThWeY a răspuns:

Vodafone happy eu intotdeauna am fost pe Vodafone laughing

| Alin_Barbu_1998 a răspuns:

Daca vrei sa platesti foarte mult i-ati Orangewinking Daca vrei sa vorbesti la telefon i-ti Vodafone..ma rog aboneaza-te la.laughing Bafta!

| july00 a răspuns:

Orange laughing

| mara11654 a răspuns:

Cosmotebig hug laughing

| y0nutz3ly a răspuns:

Vodafone

| FlorentynaAlexandra1971 a răspuns (pentru AnnaLuisa):

Ce mai e si ala?

| Kotoko a răspuns:

Orange.

| TaviMen a răspuns:

Cosmote

| Addaa1998 a răspuns:

Orange!
Cea mai buna alegere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiferent de ce ti se spune, ia in calcul cunostintele tale. In ce retea sint cele mai multe? Daca vrei sa nu platesti mult, intra in aceeasi retea. In rest, au aceeasi acoperire nationala iar ofertele sint asemanatoare.

| AnnaLuisa a răspuns (pentru FlorentynaAlexandra1971):

Era o gluma laughing