| BiancaLog a întrebat:

Orange sau Vodafone laughing? :-s Nu stiu ce sa aleg big grin

Răspuns Câştigător
| ツツツ a răspuns:

Vodafone laughing

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiferent de ce ti se spune, ia in calcul cunostintele tale. In ce retea sint cele mai multe? Daca vrei sa nu platesti mult, intra in aceeasi retea. In rest, au aceeasi acoperire nationala iar ofertele sint asemanatoare.

| Addaa1998 a răspuns:

Orange!
Cea mai buna alegere!

| july00 a răspuns:

Orange laughing

| y0nutz3ly a răspuns:

Vodafone

| NuTeCred a răspuns:

Vodafone happy

| mara11654 a răspuns:

Cosmotebig hug laughing

| TaviMen a răspuns:

Cosmote

| GoodLuck10 a răspuns:

Orange happy. E mult mai bun decat Vodafonewinking si are mai multe promotii laughing.

| Alin_Barbu_1998 a răspuns:

Daca vrei sa platesti foarte mult i-ati Orangewinking Daca vrei sa vorbesti la telefon i-ti Vodafone..ma rog aboneaza-te la.laughing Bafta!

| ThWeY a răspuns:

Vodafone happy eu intotdeauna am fost pe Vodafone laughing

| Kotoko a răspuns:

Orange.