| Kingston3 a întrebat:

As vrea sa stiu ce retea este mai buna Vodafone sau orange si de ce?

Răspuns Câştigător
| MyMindRules a răspuns:

Salut! Vodafone, deoarece Orange are probleme cu semnalul.

11 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Acum 2 ani le aveam pe TOATE 4(Cosmote, Orange, Vodafone, Zapp) intre timp am renuntat la Orange datorita tarifelor si pierderilor prea dese de semnal! Asa ca pentru FUNDA as inclina spre Vodafone happy

| 愛日本 a răspuns:

Cosmote laughing Dar majoritatea oamenilor folosesc Orange.

| DianaScorpio a răspuns:

Este greu de spus care este mai buna in general. Trebuie in primul rand sa vezi care este mai buna pentru tine personal. Sa te interesezi ce oferte au, ce extraoptiuni, etc, sa vezi si pe ce retea sunt cei cu care doresti sa vorbesti la telefon, si in functie de asta vei vedea care retea este mai buna pentru tine.

| ICanSeeAll a răspuns:

Cred ca Orange pentru ca majoritatea il folosesc si iti e mai usor cu minutele in retea.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vodafone din multe puncte de vedere:semnal,internet pe mobil,oferte de abonare, viteza a transferului de date, crearea propriului grup de prieteni etc.

| beki13 a răspuns:

Orange,am abonament de 6 ani, dar nu am avut niciodata probleme.

| AlexVizitiu a răspuns:

Eu cred ca Vodafone, are oferte mai bune insa in Romania cei mai multi folosesc Orange.

| AndreeaD12 a răspuns:

Eu zic ca Orange deoarece are si extraoptiuni tari si Vodafone are probleme cu semnalul si sunt putini care il folosesc.big grin

| AND0 a răspuns:

Vodafon - Semnal foarte bun
- optiuni ajantajoase
- dar mai nimeni nu este in aceasta retea

Orange - Semnal slab
- optiuni bune
- are mai multi utilizatori

Deci sunt bune amandoua dar mai bine ai alege Orange deoarece are mai multi utilizatori.

| crina95 a răspuns:

Orange
-multi utilizatori
-optiuni ff avantajoase de exemplu cu 5 euro in Orange yang iti poti activa 2500 de min in retea, sms nelimitat si 75 sms-uri si minute, in alta retea

| XxRAZVANxX a răspuns:

Eu as zice Orange, Vodafone are optiuni mai bune dar is mult mai putini care il folosesc si degeaba ai multe minute si sms'uri pe Vodafone daca is putini.Pe Orange is mult mai multi useri si de 5 euro iti iei 1000 de minute si nu stiu cate sms'uri.Alege Orange man! (NU UITA fundita)