| roxanaioana2001 a întrebat:

Pareri despre:http://telefonultau.eu/products/Samsung-Ativ-S-i8750-Sil ver.html ...merge camera secundara pentru a face poze sau doar pentru. conversatii? Dau funda :x

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Din cate stiu, telefoanele cu sistem de operare si camera frontala pot face poze cu acestea, totusi nu pot sa-ti garantez chestia asa 100%. Intreaba la magazinul de unde vrei sa-l cumperi si o sa-ti spuna sigur.Totusi,avand un sistem de operare windows 8, cred ca sigur poti face poze sau gasesti o aplicatie ce-ti permite asta.