| kingsRo a întrebat:

Pe care sa-l cumpar? Galaxy s3 mini, optimus l9, desire x?

7 răspunsuri:
| dianaandra1467 a răspuns:

Optimus l9 sau Galaxy s3 mini, aș opta pentru optimus.

| Valon a răspuns:

Galazy s3 mini

| Pogonici a răspuns:

Glaxy s3mini

| Andrei_Denis_1999 a răspuns:

Galaxy s3 mini

| Roland99 a răspuns:

Galaxy s3 mini este cel mai performant si arata cel mai bine deci te sfatuiesc sa il cumperi.

| Nemaivazut a răspuns:

S3 mini e cel mai bun

| Reindeer a răspuns:

Mai pune bani si ia-ti un s3, crede-ma n-are rost, s3 mini nu e nici pe aproape ce e s3, desire x poti sa-ti iei gandul, e un telefon bun dar o sa te plictisesti repede de el, optimus l9 e ok dar raman la parerea mea NU VA LUATI S3 MINI, CEL PUTIN PENTRU MINE E O PROSTIE am un S3 un LG L7 si un LG optimus one le-am luat in ordinea inversa, s3 un telefon special de care nu te vei plictisii niciodata, culori splendide, mie imi plac mai mult decat la iphone 5, procesor care suporta orice aplicatie fara probleme, ecran mare, forma ergonimica......despre l7 e un telefon raport pret bani foarte bun, iar cat despre LG optimus one a fost primul telefon cu android, deci e taticul batran al celor mai destepte smartphoneuri care folosesc acum android, majoritatea adica, sper ca ti-am fost de ajutor si o sa tii cont de ce iti zic. daca le iei noi din magazin nici nu trebuie sa pui bani foarte multi pentru ca exista okazii si cativa de acolo chiar sunt de incredere si nu iti dau telefoane stricate etc.