| Minimalistul a întrebat:

Pe un Galaxy A5 (2014) nu am semnal indoor defel sau am maxim 1 linie pe Digi (cel mai mult sta cu semnal 0), nici outdoor nu sta mai bine, si nici nu intra pe Vodafone. Am schimbat si cartela (m-am gandit ca poate fii de la cartela, dar e la fel). Pe un Galaxy Chat, in acelasi loc, am 2-3 linii constant. Intrebarea este: de ce nu am semnal cu A5?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru ca e ceva normal eu abia am 2, 3 lini pe Orange, doar de asta te plangi cu bateria cum stai?

| Minimalistul explică (pentru RAY):

Cum adica e ceva normal, sa n-am semnal pe unu', iar pe celalalt sa am? Si 1 linie daca ar fi constant, ar fi bine. Telefonul nu este al meu, dar, din cate am vazut, bateria se duce destul de repede.

| RAY a răspuns (pentru Minimalistul):

Ai eu patesc asa ceva si eu am a5