| Ibrahimovic a întrebat:

Pe un Samsung Galaxy Mini 2 primesc mesaje de la niste copii frustrati. Primeam si apeluri dar am pus numarul la respingere automata. Intrebarea mea este: pot sa pun la respingere automata si pentru mesaje?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! După ce ai adăugat contactele respective la respingere automată apel,ai mai primit mesaje? Eu am un wave, și, blochează contactele din toate unghiurile posibile. Așa sunt copiii în ziua de azi, retardați, cu o educație care lasă de dorit. O zi bună!

2 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Cred ca poti.Dar nu mai bine iti schimbi numarul?

| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Cauta la setari sigur e ceva si pentru asta. Succes!