| TheAlphaFemale a întrebat:

Cum pot restrictiona un anumit numar de telefon (sa nu mai primesc apeluri sau mesaje de la numarul respactiv)? Mentionez ca am un telefon SAMSUNG Galaxy Y GT-S5360

9 răspunsuri:
| alexstb a răspuns:

Nu poti sa faci asa ceva ex :nu este ca messenger sa dai ignore Funda?

| TheVampireDiaries01 a răspuns (pentru alexstb):

Se poate, verisoara mea un astfel de telefon si restrictioneaza numerele de la care nu vrea sa primeasca mesaje sau apeluri. Pur si simplu nu suna, nu se trimite.happy

| alexstb a răspuns (pentru TheVampireDiaries01):

Nu se poate am cautat si ep net si au scris ca nu se poate suna la Orange sau pe ce ai sa vezi ca nu se poate!

| TheVampireDiaries01 a răspuns (pentru alexstb):

Am vazut cu ochii mei, sorry happy. Nu ma poti contrazice tongue.

| TheAlphaFemale explică (pentru TheVampireDiaries01):

Atunci cum a facut daca tot "ai vaut cu ochii tai"?

| TheVampireDiaries01 a răspuns (pentru TheAlphaFemale):

Nu am facut, am vazut doarwinking

| TheAlphaFemale explică (pentru TheVampireDiaries01):

Vorbesti aiurea. sa te afli in treabawinking

| TheVampireDiaries01 a răspuns (pentru TheAlphaFemale):

Nu crezi pana ce nu crezi. pentru ce sa ma contrazic cu tine?!
daca habar n-ai, nici macar nu stii daca nu exista cu adevarat.
De ce as incerca sa te conving sau sa ma fac credibila?! laughing e inutil
Crezi ce vreiwinking daca iti cumperi un telefon asemanatorhappy si gasesti o astfel de opurtunitate (de a restrictiona apelurile, mesajele) sa-l duci la reparat, ca poate e stricatlaughing.

| TheAlphaFemale explică (pentru TheVampireDiaries01):

Copilas invata sa scrii CORECT si-apoi mai vorbim!