| costeaboy a întrebat:

Philips xenium x1510 vs Nokia 130?

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eu NU aş cumpăra nici unul dintre aceste modele :)

Oricum, Philips Xenium x1510 pare puţin mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5782&idPhone2=6571

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Nokia 130 happy
Are aspect mult mai frumos ei si mai bun.

| DeyCj a răspuns:

Philips, clar.Au fost o dată Nokiile bune da de când și-o făcut iar de lucru cu Microsoft-u(care i-o mai înfundat o dată și tot nu s-or învatat minte) numai gunoaie la suprapreț fac.Se vede ca îs parteneri cu Microsoft-ul(o companie mizerabilă ce numa gunoaie vinde.De la softuri și platforme la produse IT, numai gunoaie scumpe și de calitate proastă).

| SweetMinion a răspuns:

Nokia 130 happy

| Maria_Carmen_1998_FqYm a răspuns:

Nokia happy

| costeaboy explică (pentru Maria_Carmen_1998_FqYm):

De ce Nokia si nu Philips, mie Philips mi se paare mai solid

| Maria_Carmen_1998_FqYm a răspuns (pentru costeaboy):

Nokia o sa-ti reziste mult mai mult ca Philips happy