| anonim_4396 a întrebat:

Plizz help, am un Sony Ericsson satio si nu stiu cum sa fac sa aflu codul de siguranta k l am uitat, stie cineva vreo posibilitate, cu, coduri?

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU avem cum să ghicim codul de siguranţă, dacă l-ai schimbat!

La telefoanele cu Symbian ( Nokia ) codul iniţial era 12345.

Având în vedere că acest model de telefon ARE Symbian OS v9.4, Series 60 rel. 5 - ar TREBUI să funcţioneze acel cod ( dacă nu l-ai schimbat ).

Sau, POŢI folosi Security Mastercode ( în locul codului de siguranţă ) pe care-l poţi afla după IMEI pe site-ul :
http://nfader.su/

Dacă nu reuşeşti, atunci mergi la un Service.

Toate cele bune.