| pretty34 a întrebat:

Am si o problema: mi-am uitat codul de siguranta la un Sony Ericsson. Ma puteti ajuta, va rog!

16 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce model de Sony Ericsson?

| pretty34 explică (pentru sltlp):

E Sony Ericsson w910

| sltlp a răspuns (pentru pretty34):

Pai e nasol atunci. trebuie sa repui soft-ul cu xs++ sau program asemanator. Daca vrei, te ajut, dar nu azi ca nu mai am nici un chef. E bine de stiut ca vei pierde tot ce aveai in memoria interna a teelfonului.

| pretty34 explică (pentru sltlp):

Important este sa-l fac sa mearga!

| sltlp a răspuns (pentru pretty34):

Asta e usor. pana maine o intrebare? telefonul e codat?

| pretty34 explică (pentru sltlp):

Nu e codat in nici o retea, daca la asta te refereai.

| sltlp a răspuns (pentru pretty34):

Da, la asta ma refeream. Oricum, daca era codat, il decodam odata cu acest procedeu. Sa ai un cablu de date si bateria plina.

| sltlp a răspuns (pentru pretty34):

Da un id de messenger.

| sltlp a răspuns (pentru pretty34):

Hellolaughing))

| invisibleboy a răspuns (pentru sltlp):

O fi zis ca vrei sa o violezi ma, magarule.

| sltlp a răspuns (pentru invisibleboy):

Esti ok?

| invisibleboy a răspuns (pentru sltlp):

Nu sunt zgarcita, te cinstesc si pe tine daca vi la mine

| invisibleboy a răspuns:

Te decodez eu toata, toata, ah, pardon..telefonul.

| pretty34 explică (pentru invisibleboy):

Ma refeream ca nu e codat intr-o anumita retea, sunt tel din strainatate care si ele sunt codate; in cel mai rau caz, vb de tel.
App nu e necesar sa-mi spui ca, inainte de a intra pe acest site ti-ai inchis bunul simt in casa. sad

| invisibleboy a răspuns (pentru pretty34):

hee hee Am o cutiuta magica in care il tin, si cand ii dau drumu fuge dupa gagici.hee hee

| pretty34 explică (pentru invisibleboy):

App ce-a vrut sa-mi semne 'zgarcita'? Chiar esti ok?