| SideBySide11111 a întrebat:

Poate furnizorul de telefonie mobila sa vadă istoricul căutărilor de pe internet? În ultimul timp plătesc mai mult pe luna la abonament. Doresc sa menționez ca fratele meu mai mic este pe abonamentul meu. N-am sa-l caftesc prea tare dacă se uita la filme pe adulți. Știe cineva?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intreaba-l pe fratele tau mai mic pe ce site-uri sau ce aplicatii descarcă.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu poate afla nimeni la ce te uiti, dar poate vedea traficul adica cîti megabiți consumi pe luna, oricum toate sau scumpit in Romania deci si abonamentul la net este mai scump.

| ValentinMihai78 a răspuns:

Istoricul nu, dar dacă există abonament/e care se decontează direct în factură da. Dar, trebuie să iei în calcul că toate firmele din România de telefonie mobilă că măresc valorile abonamentelor. Fiecare la un moment dat a primit o astfel de alertă. Plus, facturile lunare sunt în euro, deci depindem și de cursul valutar al zilei când e emisă factura.