| Adyy5 a întrebat:

Pocophone F1 sau Nokia 7 Plus?

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Mai,sincer grea alegere. laughing
Adica Pocophone tot este mai puternic decat Note 7, dar nu cu mult si diferenta de pret nu este atat de mare (ma refer in lume ca acum un Pocophone in afara de 1.200 lei is in RO este 1.600 xDD) ...eu zic totusi sa mergi pe Xiaomi Note 7 pentru ca este un telefon destul de apreciat mai nou si nu o sa regret oricum

5 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Cei ce recomanda aici sunt de obicei persoane care nu vor sa accepte ca Xiaomi este cel mai bun happy
Adica da si Nokia 7 Plus este ok, dar nu-l poti compara cu Pocophone F1

| Adyy5 explică (pentru Bogdan70001):

Și dintre Poco și Xiaomi Note 7?

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Adyy5):

Mai,sincer grea alegere. laughing
Adica Pocophone tot este mai puternic decat Note 7, dar nu cu mult si diferenta de pret nu este atat de mare (ma refer in lume ca acum un Pocophone in afara de 1.200 lei is in RO este 1.600 xDD) ...eu zic totusi sa mergi pe Xiaomi Note 7 pentru ca este un telefon destul de apreciat mai nou si nu o sa regret oricum

| Ssssmokin a răspuns:

Pocophone F1, prin simplul fapt ca are acelasi pret cu Nokia 7 Plus si ca este mult mai puternic.

| Illuminati2016 a răspuns:

Xiaomi Mi Mix 3

| Magheti_Cristi_1995 a răspuns:

Eu personal, cat si ca recomandare, Nokia 7.