| ella_6048 a întrebat:

Pot sa iau credit in avans laCosmote? Asa cum se face la Vodafone?big grin

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

Oo da... pai aici problema e că la Cosmote cartelele cu număr se găsesc mocca mai ceva ca pliantele cu reclame de la supermarketuri, și-ți dai seama că toți și-ar lua până la infinit „credit în avans". Nu merge. La Vodafone se merge ușor pe alt sistem, în cazul în care ți-ai dat toate datele din buletin în momentul achiziționării cartelei de la GSM, atunci da, se poate, dar altfel nu se riscă nicio rețea să facă chestii din astea atâta timp cât nu sunt acoperite. happy
O seară bună!

1 răspuns:
| virusake a răspuns:

Nu-ti dai datele in niciun fel nici la Vodafone. laughing Sunt cartele pre-pay pe care le cumperi fara buletin sau fara alt ceva, exact ca la librarie. big grin

Doar ca de pe Vodafone, cu un euro suni 10 minute, iar pe cosmote iti cumperi o extraoptiune cu 1000 de minute si 1000 de sms-uri. rolling on the floor