| InnaArkane a întrebat:

Pot transfera aplicatii de pe un telefon pe altul? Daca nu, exista un alt mod? (De pe un Samsung pe un HTC) Daca nu exista nici alt mod, cum pot face rost de aplicatii care au fost sterse de pe magazin play?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Marian_Petre_1996 a răspuns:

Nu exista nici o solutie sa le trensferi de pe un telefon pe altul dar le poti instala cu ajutorul unor aplicatii daca nu ai cont de magazin play, poti instala aceste aplicatii cu care poti downloada si instala apoi orice aplicatie doresti apicatiile sunt (1 Mobile Market si MoboMarket ).