| SkenWell a întrebat:

Pozele de pe Google Foto rămân permanent pe aplicatie?

Răspuns Câştigător
| SkenWell explică:

Nu. Spatiul este 15 Gb si doar daca cumperi este suplimentar. De fapt este spatiul din Google Drive. Este doar un folder (Google Photos) separat.

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da daca nu se modifica conditiile cum au facut cu Google+. Dar te anunta din timp ca sa ai timp sa le salvezi daca este ceva.

| SkenWell explică (pentru Salontanul):

Si daca o sa imi iau iphone vreodata google photo este si pe Ios?

| Celcestietot a răspuns:

Da, dar asta dacă nu le ștergi tu. Fundă pentru cel mai bun răspuns happy?

| DARIA0515 a răspuns:

Da, daca nu le stergi din aplicatie si daca nu se modifica termenii si conditiile aplicatiei

| SkenWell explică (pentru DARIA0515):

Dar spatiul este nelimitat? Eu vad ca am multe poze si videoclipuri.

| DARIA0515 a răspuns (pentru SkenWell):

Din cate stiu, da

| SkenWell explică (pentru SkenWell):

Deci este nelimitat da sau nu?

| Salontanul a răspuns (pentru SkenWell):

Pai daca eu spun ca ai 15 Gb, tu intelegi nelimitat? Si am mai si scris "Nu".

| SkenWell explică (pentru SkenWell):

Nu. Spatiul este 15 Gb si doar daca cumperi este suplimentar. De fapt este spatiul din Google Drive. Este doar un folder (Google Photos) separat.