| Toma12456 a întrebat:

Prietenasi! Azi as vrea sa imi dati o idee de telefon cu android +4.0, ecran +4.5 inch (hd-ips, super amoled, super amoled hd), camera de 8 MP, cu pret maxim de 2000 de ron.

Cel mai bun primeste FUNDITA.

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Hristos a înviat!
Îţi recomand telefonul meu, Samsung Galaxy S III. Sunt foarte mulţumită de el, de când îl deţin nu am întâmpinat probleme şi nu regret că am dat banii pe el.
Se încadrează cerinţelor tale, are camera de 8 MP, ecran super amoled, un design plăcut şi numeroase aplicaţii. După cum ştii, în general Samsung este o firmă bună şi prestigioasă, deci poţi avea încredere în ea.
Paşte Fericit!

6 răspunsuri:
| bogboy101 a răspuns:

O sa apara telefoane cu w8 pentru pc sau cu ubunt.Eu nu mai fac greseala sa iau o tebleta cu android pentru c asunt de toata jalea.Iti recomand un s3 sau un note 1 sau chiar si 2. Funda?

| Omniscient27 a răspuns:

Frate i-ti spun eu un telefon la 1000 de lei SUPER dar nu stiu daca i-l gasesti in Romania. poate doar pe net. Se numeste WIKO CINK PEAX, se fabrica la MARSEILLE, FRANTA. ecran 4, 5( seamana cu galaxy S3),android, 4G, 8 MP+ blitz e super eu i-l am.

| Omniscient27 a răspuns (pentru Omniscient27):

Sau daca vrei cu win8 poti lua Nokia lumia ( cam toate au windows8)

| angi_4331 a răspuns:

Galaxy Note 2; Galaxy s3

| davidtm a răspuns:

In 2000 lei iti poti lua un iphone 5.

| IulianDornianu61 a răspuns:

Salut
Ai putea sa iti cumperi HTC One X
Cam asta are in mare :
-ecran de 4.7 inch IPS LCD 2 cu o rezulutie hd
-protectie ecran gorilla glass
-1 gb de ram
-bluetooth 4.0
-memorie interna de la 32 gb la 16 gb( depinde de care vrei sa iti cumperi )
-camera de 8 megapixeli principala care filmeaza hd 1080p
-camera pentru videocall care filmeaza hd 720p
-procesor quad core ( 4 nuclei ) de 1.5 ghz
-placa video foarte buna pentru jocuri si ce mai ai nevoie
-baterie mare
Pretul e intre 1500 si 1900 lei. De restul de bani ai putea sa iti iei un card de 32 gb sau orice altceva. Succes!