| secretttttttttttttt a întrebat:

Puneti-mi un link cu android 2.3.6 de Samsung galaxy y gt 5369 dar sa fie original sa aiba play store nu market

2 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Categoria nu e potrivita, fi mai atent ca si un copil de clasa a 10 a stie ca trebuie sa pui la telefonie.

vezi ca e varianta de Vodafone Romania, sper ca sti sa umbli cu odin.

ai aici link dar trebuie sa te inregistrezi ca sa downloadezi din cate stiu http://www.sammobile.com/firmwares/3/?download=10995

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia fugi tu la Telefonie ca la Dragoste si sex se discuta alte probleme.O seara buna.