| dr00p a întrebat:

Recent mi-am cumparat un telefon nou cu android, si de cand am bagat cartela in el primesc de la 333 mesaj cu "Contul tau este inactiv", ce pot face sa nu le mai primesc?

2 răspunsuri:
| Andi44 a răspuns:

Deci, daca ai cartela prepay, incearc-o intr-un alt telefon, poate ti-a expirat contul (eventual poti proba o alta cartela in telefonul nou ). Daca iti apare si pe o alta cartela acelasi mesaj inseamna ca ai o problema cu telefonul. Avand bineinteles o garantie, poti sa ii faci o verificare la un service autorizat. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| hp8510p a răspuns:

Vorbeste cu cineva 5 minute la telefon.