| Puckauca a întrebat:

Buna ziua! Am o problema..trimit un mesaj unei persoane si nu primesc inapoi raspunsul sau il primesc mult mai tarziu.Am bagat cartela in alt telefon si e la fel. De ce oare? Se poate sa fie cartela de vina?

2 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

Daca ai semnal full pe telefon nu e cartela de vina. Posibil reteaua suprasolicitata[sa zicem asa] sau cel care primeste nu are semnal full pe mobil si de aceea primeste greu mesajul tau.

| Iuliaa57 a răspuns:

Insa si cartela poate fi de vina. Si mie mi s-a inamplat. Dar problema s-a rezolvat pe parcursul timpului happy