| BlueWII a întrebat:

Recent mi-am luat un Huaweii Ascend G510 ce ziceti e bun sau nu?

Răspuns Câştigător
| Danişor a răspuns:

Salut!
Este un telefon destul de bun. Desigur, nu la fel de bun ca Iphone şi Samsung Galaxy dar cred că vei fi mulţumit/ă de el. Are aplicaţii utile şi design plăcut.E bun. Funda crying

4 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Chestia asta trebuia sa intrebi inainte sa il cumperi, nu dupa ce l-ai cumparat! Acuma chiar daca noi iti zicem ca e bun sau nu trebuia sa intrebi inainte sa il iei, pentru ca eu daca iti zic ca o sa se miste greu dupa vreo luna sau ca nu prea filmeaza bine camera, acum tu doar nu ai sa te duci sa iti iei alt telefon!

| comsacodrut a răspuns:

E bun daca stii sa ai grija de el

| neaivan a răspuns:

Depinde la ce il folosesti

| BombonikThaa a răspuns:

Eu cred ca orice telefon poate fii bun daca stii sa ai grija de el.Sa-l stapanesti sanatos:*