| anonim_4396 a întrebat:

Recomandati-mi un telefon catusi de cat bun sa nu depaseasca 800 de lei (as prefera touchscreen sau tastatura qwerty)

4 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

HTC desire c

| bushyalex a răspuns:

Http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Chat-B5330-White.html
ti-l recomand pe acesta, si android si touch si qwerty sa ti le indeplineasca pe amandoua:)

| gsmro a răspuns:

Si galaxy chat este bun, dar poate vei aprecia mai mult design-ul lui Htc desire C (http://www.gsmroshop.ro/cumpara/htc-desire-c-4023482).