| LARAaungeoudemon a întrebat:

S-a schimbat chat-ul pe facebook si se poate vedea WEB/MOBILE insa eu personal si daca sunt pe telefonul mobil la chat imi arata de fapt ca sunt WEB am vazut pe contul fratelui meu deoarece lui i s-au facut schimarile insa mie imi apar tot bulinutele verzi fara web/mobile asta sa fie cauza si daca da cand se schimba ca moooor

1 răspuns:
| cupydo0n a răspuns:

Probabil nu s-a schimbat la toata lumea. La mine asta mi-a aparut dar cu ceva timp in urma sa mai schimbat odata interfata de la wall si nu a aparut si am vazut ca la alti este.
In seara asta am vazut ca au mai bagat ceva cand primesc o notificare imi apare sub glob un mesaj (popescu ti-a trimis o cerere la candy crush) ceva de genul.
Asa ca asteapta poate o sa iti bage si tie dar daca nu il baga acum nu cred ca o sa il mai bage.

O zi buna.