| SATIR a întrebat:

Sa imi cumpar Samsung Galaxy S5? ce parere aveti despre acest telefon? Pareri PRO/CONTRA (cei care il au deja) Funda

2 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Da este un telefon superb din toate punctele de vedere. Are și protecție împotriva apei. Cu alte cuvinte dacă îl scapi în apă va merge la performanțe maxime datorită certificatului ip67.
Eu îl am, dar nu p rea sunt mulțumit de poze, nu are stabilizor optic de imagine ca S6 aici este un minus. Pozele sunt decente spre bune după exigențele mele.
Are 4 nuclee procesor un display amoled full hd 1920x1080, se mișcă foarte bine în aplicații și jocuri din testele mele.
Poți filma atât HD, FULL HD dar și QHD 3840 pixeli.

| Affe a răspuns:

Eu am un S5 si sunt foarte multumit de el este foarte decent, primesc updateuri de software o data la 2-3 luni si o sa te tina mult.Mai nou am primit de la cei de la Samsung un Antivirus+Golire date nefolositoare+Un Cleaner de ram.

Contra n-am ce zice, dar camera de pe fata putea sa fie mai mare nu de 2 hei, dar unele telefoane au camera mai slaba pe spate, deci...