| SpikeSpigel a întrebat:

Saaalut! Vreau sa mi iau 3G pe telefon si am si eu o intrebare. Am vazut pe rcs-rds(site ul) niste abonamente(?) cu minute si 3G foarte bune, vreau sa va intreb un lucru: vreau sa iau acest pachet http://www.rcs-rds.ro/......fonie-digi intrebarea mea este urmatoare: daca dau pe Comanda Abonament cum o sa functioneze? Ma pune sa completez alea si dupa? Imi aduce o cartela pe care trebuie sa o bag in telefon si POC, internet si minute? (cartela cum e cea de la magazin, ex: Vodafone)

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Completezi datele personale si o sa fii sunat sa te duci la un sediu rcs-rds, unde semnezi un contract si primesti o cartela.

| SpikeSpigel explică (pentru Intruder19):

Ok, multumesc foarte mult pentru raspuns! happy

1 răspuns: