| NoNaMe10 a întrebat:

am si eu o intrebare. am un telefon HTC wildfire de 2 ani si as vrea sa stiu daca pot sa ii fac un upgrade la sistem. acum am android 2.2.1 si as vrea sa stiu daca pot sa il schimb.

2 răspunsuri:
| GGL a răspuns:

Nu cauta pentru wildfire deoarece o sa iti apara rezultate pentru wildfire s(e putin diferit procedeul de root) cauta HTC buzz si fa-i un root, apoi poti sa instalezi ce rom vrei tu(am si eu buzz doar ca nu am schimbat rom-ul original...)

| BogdanBuri a răspuns:

Xda-developers.com e un forum dedicat sistemului de operare android sau poti cauta pe youtube cv gen how to put ICS on HTC wildfire. ics fiind 4.0.x