| alexx78 a întrebat:

Sal TPU am un HTC wildfire cu android 2.2.1 si vreau sa imi schimb androidul. Ce parere aveti? Si ce android as putea sa imi bag plz dau funda

5 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Nu iti poti baga o versiune mai mare de 3.2 ( HoneyComb) pentru ca telefonul nu este prea performant, dar merge big grin.

| alexx78 explică (pentru MaxKiller911):

O sa ce miste mai bine cu android 3.2 decat cu cel original 2.2.1?
happy

| DyaNa1337 a răspuns:

Pai. cu cyanogenmod poti upgrada pana la 4.0.4 jelly bean, e usor, succes.

| alexx78 explică (pentru DyaNa1337):

Ce riscuri sunt?

| MaxKiller911 a răspuns (pentru DyaNa1337):

Salut! In primul rand 4.0.4 este Ice Cream Sandwich, 4.1 este Jelly Bean si nu poate pentru ca telefonul nu este prea performant si nu cred ca il va suporta.