| ROBBYSHOW a întrebat:

Sal.cum pot instala magazin google play pe telefon l-am sters din greseala, cu resetarea din fabrica nu merge, sa descarc de pe net nu merge l-am descarcat si l-am si intalat in telefon dar cand deschid magazin play imi zice propcesul com.android.vending s-a oprit in mod neastepta, Fortati Inchiderea.Nu merge nici cu eliminarea de cache.Mentionez ca am un Samsung Galaxy Xcover 1.Deci ce trebuie sa fac ca sa pot sa am din nou magazin google play sau android market (versiunea mai veche).

1 răspuns:
| apokalipse96 a răspuns:

Intra pe google. si incearca sa intri pe magavin play si descarca ceva ca o sa ti se instaleze automat