| Dei_Andey_1996 a întrebat:

Sal cum pot sa reinstalez softul pe un NOkia C5-03 care stie?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia Ovi suite /Ovi suite cu ajutorul
cablului USB

| Davyd_Stan_1995 a răspuns:

Du-te la un service-mobil aproape la toate face asta, te va costa aproximativ 30 lei. Dar iti va sterge tot din el.

| Dei_Andey_1996 explică (pentru Davyd_Stan_1995):

Aha da trebuie sal si decodez cat mar cost ambele?

| Davyd_Stan_1995 a răspuns (pentru Dei_Andey_1996):

70 lei la costat pe fratele meu. Cam scump nu?

| Davyd_Stan_1995 a răspuns (pentru Dei_Andey_1996):

70/100 lei. Cam scump nu?

| Dei_Andey_1996 explică (pentru Davyd_Stan_1995):

Cam da. da ma e ceva telofonu ii din Spania e cumparat de la movistar e ceva de genu cu ii la noi germanos la e ii moviestar pote ma costa mai mult

| Davyd_Stan_1995 a răspuns (pentru Dei_Andey_1996):

Asta nu stiu

| Dei_Andey_1996 explică:

Si mno mai traba sal si decodes cam cat m-ar costa ambele si sa-i fac softul si sal decodez?