| anonim_4396 a întrebat:

Sal, in afara de oppo,vivo,xiaomi,meizu,one plus, Huawei, mai este vreo marca din asta chinezeasca serioasa, cu telefoane foarte bune? Adica nu Leeco, Umi sau alte marci din acestea, ma refer chiar bune.

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Cauți aici: https://www.gsmarena.com/makers.php3

14 răspunsuri:
| acerr a răspuns:

Motorola,e cea mai tare

| mudokins78 a răspuns (pentru acerr):

Se pare ca te pricepi la tehnologie.

| Bogdan70001 a răspuns:

Dc dracu ti neaparat sa cauti alta firma din China cand Xiaomi si OnePlus fac cele mai bune telefoane?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Bogdan70001):

Ho ma, eram doar curios

| Bogdan70001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,dar efectiv ai enumaerat toate fimrele bune din China si dupa intrebi de alte firme, dar sa nu fie proaste...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Bogdan70001):

Uite ca am mai gasit una, Meitu, cu telefoane de la 3000 in sus

| acerr a răspuns (pentru mudokins78):

Motorala din ce am citit este nr 1, cei mai tari si cei mai bogati

| Bogdan70001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hahahaha vorbim despre acest Meitu laughing

https://d2pa5gi5n2e1an.cloudfront.net/......ty_L_1.jpg

| anonimg a răspuns:

Unul bun -care se găsește și în România este acesta:
https://www.gsmarena.com/asus_zenfone_6_zs630kl-9698.php

| Bogdan70001 a răspuns (pentru anonimg):

Stiu de atata timp de gsmarena si niciodata nu am stiut ca au vreo lista de genul pana acum laughing

| anonimg a răspuns (pentru Bogdan70001):

Mai au și opțiunea de a căuta telefoane după anumite specificații:
https://m.gsmarena.com/search.php3?

| acerr a răspuns (pentru Bogdan70001):

Smartphone-uri Android făcute de Motorola
Smartphone Android, gama de calitate superioară
Motorola a proiectat și a vândut echipamente pentru infrastructura rețelelor fără fir, cum ar fi stații de transmisie celulară și amplificatoare de semnal. Produsele de uz casnic și de transmisie au inclus decodoare tv, recordere video digitale și echipamente de rețea utilizate pentru transmisiile video, telefonie și televiziunea de înaltă definiție. Motorola a furnizat clienților din mediul de afaceri și guvernamentali în principal servicii de voce, sisteme de bandă largă (folosite pentru a construi rețele private) și sisteme de comunicații pentru siguranța publică precum Astro și Dimetra. Aceste afaceri (cu excepția decodoarelor și a modemurilor) fac parte din Motorola Solutions.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru acerr):

Deci te vad aici cum de actev zile tot spui cv de MOtorola laughing) ESti de la ei de la marketing sau....altfel nu ai nicio scuza sa promovezi un brand mort

| acerr a răspuns (pentru Bogdan70001):

Pai cine crezi ca face smart? ANDROID? Motorola draga
Motorola comapany nu e doar un nume sau tel care erau acum 20 ani, as vrea unul din anii 2000