| Doarunaltutilizator a întrebat:

Ce marci de telefoane considerati voi ca sunt mai bune,Samsung,Sony,LG, Huawei?

10 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Nu conteaza marcawinking, cam ~70 din componente sunt produse de Foxconn.
Sunt telefoane "Chinezesti"foarte bune ( Meizu, Huawei, Elephone etc. ) cat si proaste ( BlackView, Allview-Gionee, Goophone etc. ).
Toti producatorii au o gama de telefoane de calitate foarte proasta care costa si de 3 ori mai mult decat valoreaza in realitate.

| CPAElites a răspuns:

Ai auzit de compania Vestel din Turcia?
Aceasta produce TV-uri sub diferite branduri, Sharp, Philips, FINLUX, Horizon, Vortex etc. si sunt foarte bune.

| LinxCont a răspuns:

Samsung.

Răspuns utilizator avertizat
| OnePiece a răspuns:

1. Huawei
2. Samsung
3. LG
4. Sony

| Desireღ a răspuns:

Majoritatea răspunsurilor o să fie Samsung, e şi evident de ce.

Era altă treabă dacă întrebai "Iphone, Samsung sau Huawei" ori "Iphone / Samsung"

| DavidoffUser a răspuns (pentru Desireღ):

E evideeeeent ca Samsung si Apple sunt cele mai bune!
Dar de ce e evident? Nu ma prea prind, sunt mai lento.

| JackBoston a răspuns:

Samsung,restul sunt low quality.

| CPAElites a răspuns (pentru JackBoston):

Low quality? Serios? Si Samsung produce telefoane foarte proaste ( cele pana in ~1200 lei sunt niste adevarate pocnitori )

| andreeaalexia21 a răspuns:

Samsung