| susanumarian a întrebat:

Sal TPU A un telefon Samsung galaxy (gt-s6500d) si vreau si eu sa imi arate meniu sa dau cu dehâgetu la teral si nu stiu cum sa-i fac setarile.merge doar in jos. plss info

Răspuns Câştigător
| piciu25 a răspuns:

Descarci programul de pe market si se instaleaza singur. dupa ai sa vezi diferenta. va avea un meniu divers. asa cum iti place tie. incearca-l.

5 răspunsuri:
| piciu25 a răspuns:

Descarca un launcher alternativ. iti recomand adw launcher!

| susanumarian explică (pentru piciu25):

Si asta cei face?

| susanumarian explică (pentru piciu25):

Sincer n-am mai auzit asta. de unde sa-l descarc de pe telefon sau de pe pc sil bag in tel?

| susanumarian explică (pentru piciu25):

Ok am intales deci am intrat acolo am gasit multe dracii dar cum se numeste applicatia care imi trebuie mie pentru meniu si in ce categorie sunt plss info

| piciu25 a răspuns (pentru susanumarian):

Intri in market. scrii adw launcher gasesti programul ii dai download, se instaleaza si gata! cand apesi tasta home de la telefon iti va aparea ce launcher vrei sa folosesti. ala original al telefonului sau asta adw. selecteaza adw si dai ca sa tina minte alegerea facuta si gata. eu asa am facut pe LG'ul meu

| piciu25 a răspuns (pentru susanumarian):

Descarci programul de pe market si se instaleaza singur. dupa ai sa vezi diferenta. va avea un meniu divers. asa cum iti place tie. incearca-l.