| anonim_4396 a întrebat:

Am de ales intre 2 telefoane :

- Orange Stockholm Need for Speed ( https://www.orange.ro/......-for-speed )

- Nokia Asha 311 gri ( https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/nokia-ash a-311 )

Care credeti ca ar trebui sa-l cumpar si de ce. :D.

P.S. : Daca mai stiti telefoane bune la un pret asemanator ( maxim 3 milioane jumate) le puteti spune.

4 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Iati Orange stockholm, are andorid si e bun happy

| anonim_4396 explică (pentru M1hai):

frustrated

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Eu sincer nu iti recomand nici unul din cele 2 telefoane mentionate de tine, pentru ca fiecare are slabiciunile sale, de obicei cam mari, ceea ce fac din aceste telefoane..niste 'erori'.
Nokia 201 - 350Ron
Clasicul LG KP500 Cookie - 350Ron
Optimus ME
Corby 2

Totusi, eu recomand Optimus ME P350!
Este foarte bun pentru 350 Ron! Are touchscreen capacitiv, Android 2. 2Froyo, Internet de mare viteza, Placa video buna, Procesor de 600mhz, camera buna!

Sper ca te-am ajutat!

| NewTerminator a răspuns:

1 ia Nokia
2 ce telefon bun vrei al 350 ron. un telefon bun iei cam la 600 lei un Nokia asa