| imbauser a întrebat:

Sal TPU am o intrebare am un s2 mi-a picat jos si i-a aparut o dunga alba pe mijlocul ecranului se poate rezolva sau doar sa schimb displayul si cam cat m-ar costa la un gsm schimbul?

Răspuns Câştigător
| MrAlex a răspuns:

Tu cand te duci la un Dr.GSM nu ii zici, schimba tot. Il intrebi ce are si ce trebuie schimbatwinking

5 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Schimba display, daca vrei chinezarie pana in 60 lei dar daca vrei ceva mai bun poate sa ajunga si la 200 lei

| imbauser explică (pentru MrAlex):

Pai nu stiu sa schimb displayul cu tot cu taciscreen sau fara

| MrAlex a răspuns:

Nu are nici o treaba touchscreen, se schimba doar "gemuletu"

| imbauser explică (pentru MrAlex):

Eu am crezut ca trebuie schimbate amandoua ca veneau 500 lei dci zici ca doar genuletul da acea dunga

| Sooorin a răspuns (pentru imbauser):

Http://www.youtube.com/watch?v=65pvAINg2ME o sa te ajute foarte mult tutorialul, multa bafta si fii atent

| MrAlex a răspuns (pentru imbauser):

Tu cand te duci la un Dr.GSM nu ii zici, schimba tot. Il intrebi ce are si ce trebuie schimbatwinking