| Bivolan_Florin_1994 a întrebat:

Sal TPU!
Am un Samsung galaxy mini 2 la care am dat revenire la setarile din fabrica. Dupa aceea cand am intrat pe magazin play nu mai aveam toate aplicatiile si la ele scria ca nu am dispozitivul compatibil si eu am mai avut acele aplicati inainte.Va rog sa ma ajutati.Dau funda raspunsului bun!

Răspuns Câştigător
| Alexandr a răspuns:

Ti-au schimbat toate setarile deoarece, probabil, iti virusa telefonul! Funda?

| Bivolan_Florin_1994 explică (pentru Alexandr):

Am reusit cred ca trebuia doar sa astept pentru ca azi de dimineata mearsa

1 răspuns: