| 1eudoareu1 a întrebat:

Am un telefon E-boda storm v100 si am uitat codul de deblocare. Acum imi cere adresa de gmail. Am introdus-o, dar pentru ca nu aveam wi-fiul cativat nu pot folosi adresa de gmail. Ce pot sa fac?! Ajutor! Dau funda

2 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Nu ai un buton in laterala telefonului de unde iti poti activa datele de retea? (internetul)? Da acolo si rezolva problema. daca nu, mergi la un centru Vodafone/Orange/Cosmote si te ajuta ei.Nu te panica!

| 1eudoareu1 explică:

Gata,am rezolvat big grin